Aktualitātes

 • Vasaras noslēgumu sagaidām ar velo akciju

   

  Jau no šodienas, nakšņojot pie mums, stundu garš brauciens ar velosipēdu BEZ MAKSAS! Vasaras izskaņā tā vien gribas to vēl mazliet paildzināt un baudīt, tāpēc aicinām noķert vasaru aiz astes tepat Ventspilī!

 • Priecīgas Lieldienas!

  Priecīgas Lieldienas visiem! Līdz ar Lieldienām dabā viss mostas,novēlam smelties spēku un enerģiju jauniem darbiem un piedzīvojumiem! Vēlam visiem veselību saticību un dzīvesprieku!

 • Īpašs piedāvājums saunai

  06.04.2020


  Dārgie viesi un klienti!

  Vēlamies informēt, ka “Veldzes Nams” turpina darbu. Esam sasniedzami visu laiku un turpinām pieņemt rezervācijas, kā arī esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu tieši jums. Šobrīd piedāvājam īpaši pievilcīgas cenas saunas izmantošanai divatā vai ģimenes lokā! Pirmā stunda saunā tikai 20 EUR, bet katra nākamā tikai par 10 EUR.

   

 • Piektdienas vakara pastaiga Brīvības ielā

  Aizsākot simtgades iniciatīvas notikumus mūsu pilsētā, aicinām ventspilniekus un pilsētas viesus doties pastaigā pa Brīvības ielu. Aicinām nesteidzīgi izstaigāt Brīvības ielu no viena gala līdz otram – jūs sagaida koncerti, izstādes, instalācijas, ekskursijas, izklaidējoši projekti un radošās darbnīcas, un tā ir tikai maza svētku programmas daļa.

 • Nedēļas nogalē Ventspilī atklās vasaras tūrisma un velosezonu

  Jau šo sestdien, 12. maijā, Piedzīvojumu parku un pilsētas ielas piepildīs velobraucēji, un jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Mazākajiem braucējiem līdz 7 gadu vecumam starts Bērnu distancē paredzēts plkst. 10:15, bet starts visiem pārējiem dalībniekiem Garajā distancē paredzēts plkst. 11:00.

 • Piedāvājam velosipēdu nomu Ventspilī

  Viesu nams “Veldzes Nams” aicina iepazīt Ventspili sportiski un aktīvi, dodoties izbraucienos ar velosipēdu. Piedāvājam velosipēdu nomu ikvienam Ventspils viesim.

   

 • Ko darīt ziemā Ventspilī

  No aukstuma nav jābaidās, nepieciešams vien piemērots apģērbs un varam nodoties nesteidzīgām pastaigām un vietu, kur pastaigāties Ventspilī ir daudz.