Īpašs piedāvājums saunai

06.04.2020


Dārgie viesi un klienti!

Vēlamies informēt, ka “Veldzes Nams” turpina darbu. Esam sasniedzami visu laiku un turpinām pieņemt rezervācijas, kā arī esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu tieši jums. Šobrīd piedāvājam īpaši pievilcīgas cenas saunas izmantošanai divatā vai ģimenes lokā! Pirmā stunda saunā tikai 20 EUR, bet katra nākamā tikai par 10 EUR.

 

https://www.veldzesnams.lv/lat/svinibas-konferences/kamina-zale-ar-saunu

Šobrīd pasaule piedzīvo tiešām lielas pārmaiņas, taču dzīve turpinās. Gan mums, gan Jums ir jāiemācās sadzīvot ar šo situāciju un jāpieņem jaunie dzīves noteikumi. Ievērojot piesardzības pasākumus, iespējams gan atpūsties, gan ceļot tepat pa mūsu skaisto Latviju. Lai mazinātu kontaktu viesu starpā un pielāgotos situācijai, esam ieviesuši iespēju baudīt brokastis numuriņos.

Šis laiks ir gana saspringts un tā vien gribas relaksēties, atpūsties no visa, mazināt stresu un galu galā arī parūpeties par savu veselību. Šobrīd piedāvājam īpaši pievilcīgas cenas saunas izmantošanai divatā vai ģimenes lokā! Pirmā stunda saunā tikai 20 EUR, bet katra nākamā tikai par 10 EUR. Kamīna zālei ar saunu ir atsevišķa ieeja, tāpēc iespējams baudīt atpūtu neviena netraucētiem. Parūpēsimies arī par iekurtu kamīnu, svecēm un siltu tēju. Brauciet uzņemt spēkus un atgūt dzīvesprieku pie mums viesu namā “Veldzes Nams”! Sazinies ar mums, zvanot pa tālruni +371 29262431 vai rakstot uz info@veldzesnams.lv

Cienīsim viens otru un būsim atbildīgi! Lūdzu palieciet mājās, ja Jums ir jāievēro karantīna vai arī Jums ir vismazākās aizdomas par iespējamu saslimšanu!