Jūras svētki 2017 Ventspilī

Jau tradicionāli Ventspilī, kā ostas pilsētai, svarīgākais notikums jūlija mēnesī ir Jūras svētki. Šogad svētku centrālā tēma ir dzintars un svinības solās būt krāšņas un ar plašu programmu.

Muzikāli priekšnesumi, atrakcijas lieliem un maziem, laivu sacensības, radošās darbnīcas, iespēja satikt pašu Jūras valdnieku Neptūnu ar viņa svītu,  varēs apskatīt lielāku un mazāku  kuģu parādi.  Visas dienas garumā notiks svētku tirgus, kurā varēs iegādāties arī dažādus amatnieku izstrādājumus.

Ar īpašiem priekšnesumiem priecēs tādi mākslinieki kā grupa “Līvi&Buks”, Normunds Rutulis ar grupu “Zvejniekdēli” un “Jauno Jāņu orķestris”, kapella “Spēlmaņi”, etnomūzikas apvienība “Brāļi un māsas”, postfolka grupu "Zāle",  šlāgerpanka un komēdijroka grupa Crazy Dolls. Vakara kulminācijā koncertuzvedums – roksāga “Senā Kursa” – režisors U.Brikamanis, mākslinieciskā vadītāja L.Cinkuss, pavadošā grupa A.Alkšņa vadībā, lomās – A.Ērglis, Samantā Tīna, J.Buķelis, I.Cinkuss,  un Ventspils vīru koris. Vakarā Reņķa dārzā svētku balle kopā ar DJ Robertu Lejasmeijeru, Inetu Rudzīti un grupu “Flame & The Roltones”.  Savukārt „Mazie Jūras svētki” tiks svinēti  arī 9. jūlijā Bērnu pilsētiņā un Bērnu parkā „Fantāzija".

Jūras svētki Ventspilī 2017 pogramma

Kad? 08.07.2017.

Kur? Ostas ielas promenāde